Jacek Murański vs. Marcin Najman | walka | Czy pan się obsrał? | Trzy walki

To będzie hit w Internecie. Starcie Jacka Murana Murańskiego z Marcinem El Tosteronem Najmanem wisi w powietrzu. Czy odbędą się aż trzy walki tych tytanów?!

Podczas wywiadu dla serwisu RealnewsPL, dziennikarz zacytował Marcina Najmana w pytaniu do  Jacka Murańskiego: Czy Pan się obsrał?, oczywiście chodziło o potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. 

Jacek Murański na pytanie dziennikarza odpowiedział, że "Marcin Najman mierzy swoją miarą innych... Sto tysięcy to nie jest dużo, ani mało i to nie są pieniądze na które my się rzucimy".

"Muran" dodał, że może zawalczyć z Marcinem Najmanem, ale na FEN`ie, transmitowanym przez telewizję Polsat i nie ma żadnych roszczeń finansowych, ponieważ robi interesy tylko z mądrymi.   Woli z mądrym mniej zarobić, niż z głupim mieć złote góry. Nie ma dobrych interesów z głupimi - dodał Jacek Murański. 

Oczywiście istnieje również możliwość, że Jacek Murański zawalczy z Marcinem Najmanem na jego gali - MMA-VIP, ale za kwotę o złotówkę większą niż Marcin Najman zaproponował za swój udział w gali FEN, czyli 500 tysięcy złotych. 

Ostatecznie okazuje się, że walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim jest bardzo prawdopodobna, jednak na gali FEN, transmitowanej przez telewizję Polsat, jeśli El Testosteron zgodzi się na gażę w wysokości 500 tysięcy złotych za trylogię, czyli trzy starcia z Jackiem Murańskim w Oktagonie FEN. 

Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Komentarze